Partnerzy

 
PETRUS – ZAKŁAD JUBILERSKI

 

1 

Zakład Jubilerski Petrus nie tylko produkuje i sprzedaje biżuterię srebrną oraz złotą. 
W swojej ofercie posiada także pełną gamę usług związaną z naprawami i renowacją biżuterii. Wykonujemy także biżuterię według indywidualnych projektów naszych klientów. Dla klientów Restauracji SET mamy przygotowane specjalne rabaty! 
www.bizuteria-petrus.pl
 
 
EWA ZAPĘDOWSKA – TRENER PERSONALNY

 

2 

Ewa jest trenerką personalną i złotą medalistką Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. 
W jej ofercie znajdują się przede wszystkim zajęcia kształtujące i ujędrniające sylwetkę. 
We współpracy z Restauracją SET, dla podopiecznych Ewy Zapędowskiej, opracowywane są specjalne zbalansowane i spersonalizowane zestawy posiłków.
http://prywatnytrener.com.pl/
 
 
OMEGA ROLETY

 

3 

W ofercie firmy z 10-cioletim doświadczeniem oraz z salonami na terenie całej Polski, znajdziecie Państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju rolet i plisse, żaluzji poziomych (drewnianych, bambusowych, aluminiowych), żaluzji pionowych (verticali), zasłon rzymskich, moskitier, rolet zewnętrznych i wielu, wielu innych! Omega rolety zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta oraz profesjonalny montaż!
www.omegarolety.pl
 
 
STOWARZYSZENIE OLIWSKIE SŁONECZKO

4 

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko powstało w 2004 r. w Gdańsku i całą swoją działalność skupia na integracji społecznej oraz na prawidłowym i bezpiecznym zagospodarowaniu czasu wolnego dzieciom i młodzieży.
SOS to nie tylko wielkie słowa, ale przede wszystkim widoczne działania angażujące przede wszystkim ludzi młodych, chcących w swoim życiu podzielić się swoim czasem, siłami i radością dla innych.
www.sosoliwa.pl